Jappie Booij en Richard Venema verlengen

28 maart 2023

Sneek – Supervisor Jappie Booij (72) en Richard Venema (32) zijn ook volgend seizoen, in het 100-jarig jubileumseizoen, actief als trainer/coach bij de senioren van vv Black Boys. Verdeelt over 3 periodes is Jappie Booij dan 9 seizoenen actief geweest voor vv Black Boys en daarmee de langstzittende trainer in de 100-jarige historie. Richard Venema is al jarenlang actief voor vv Black Boys en dit in diverse functies (Hoofd Jeugd, trainer 2e elftal, assistent 1e elftal en sinds een aantal seizoenen als trainer van het 1e elftal). Het bestuur is verheugd deze mededeling te kunnen doen dat dit goed samenwerkende duo, en daarnaast ook mannen die vv Black Boys altijd in voor-en tegenspoed hebben gesteund, de enkele jaren geleden ingezette weg kunnen volbrengen en spreekt uit alle vertrouwen te hebben in deze mannen voor wat betreft het jubileumseizoen!