Black Boys 1 – FC Harlingen 1 Zondag 13 februari 14:00 uur

12 februari 2022

Zondag 13 februari 2022: Black Boys – Harlingen FC    14:00 uur

Waar U normaliter een voorbeschouwing gewend was in het programmaboekje laten we bij deze weten dat er zondag a.s. gekozen is voor een sober programma boekje, zonder verloting, en dat vv Black Boys conform eerder gemelde afspraken deze dag vooral stil staat bij het nog steeds ongelofelijke en nog steeds droevige feit dat wij ‘ons keepertje’ Jasper de Jong niet meer in onze gelederen hebben………

Een herinnering in het programma boekje, de vlag wel in top, herdenkingsshirtjes, nooit meer met nummer 1 spelen zolang Black Boys er nog is, rouwbanden, een minuut stilte, passende muziek, en het eerste biertje in de 3e helft op Jasper……

Ook o.a. het Friesch Dagblad en enkele fotografen hebben laten weten opnieuw deze dag even stil te willen staan bij deze wedstrijddag met een bijzonder randje.

Via deze weg wilden wij laten weten om genoemde redenen er voor te hebben gekozen om zondag a.s. geen (verlate) nieuwjaarsborrel te houden.

Sportgroeten,

Bestuur vv Black Boys.